Оглядовий майданчик на Відень

Оновлено: 28 жовт 2020 р.


Оглядовий майданчик Дунайської вежі на висоті 170м, Відень, Австрія. Зведена у 1962–1964 рр. за проектом Ханса Лінтля, повна висота 252м.

Чи 2-3 дні достатньо аби проникнутись духом міста? Точно не достатньо щоби побачити все. Тому я просто шукаю ‘спалахи на мапі’, або іншими словами, якісь заклади чи події, які можуть надихати та вивести свідомість із коробки буденності.


Я не ставлю за ціль відвідати місця, які міг вже бачити у інших містах – це такі ж ресторани, клуби та кав’ярні, просто трішки інші.


Справжній досвід подорожі у тому, що мене реально може вивести за межі буденного сприйняття речей чи додати нове до вже набутого попереднього досвіду.


Іноді це люди, що трапляються на шляху. Наприклад, у Відні я забронював кімнату у місцевої родини, аби поговорити про місто, дізнатись як і чим живуть. Довго розпитував багатьох людей про рекомендації місць чи подій. Я досліджував, спостерігав, прислуховувався.


Чим більше ти подорожуєш, тим важче знайти, щось по справжньому надихаюче. Але досвід таких пошуків, з кожною новою країною, дає змогу розвинути навички справжнього першопроходця – відпрацювати інстинкти, що приведуть до бажаного несподіваного.


З часом, та кожним новим містом я іще вправніше оперую інструментами які допомагають побудувати подорож дійсно незабутньою. Я використовую карти, форуми, питаю усіх навколо, соц мережі, шукаю трендові слова у пошуковій мережі та зрештою просто багато ходжу по місту звертаючи в різні закутки та не “туристичні” вулички.


Іноді за усю поїздку може трапитись лише один заклад чи людина, але які перевертають моє сприйняття реальності. Такі зустрічі дуже рідкісні, та я відразу їх відчуваю на енергетичному рівні.


Цього разу у Відні я відвідав 10+ закладів і знайшов один, який змінив моє світосприйняття. Це той рівень “іншого”, чого раніше не було у моєму досвіді. Моя подорож вдалася. У результаті я везу додому, у свій світ та досвід, нове натхнення та ідеї, нові книги та контакти. І справа тут зовсім не у кількості днів.  • Instagram

© 2020 команда BEZ KRYSHI